Rezervujte ihned na telefonu: +420 603 385 851 nebo online
CZ
Toggle Navigation

O penzionu

Vážení hosté,

pokud hodláte navštívit Velké Losiny, obec s velikou koncentrací historických památek a zajímavostí v podhůří Hrubého Jeseníku, známou svým velkým lázeňským komplexem s termálními prameny, nabízíme Vám ubytování v penzionu Vaněk.

Pohled od rybníka

Penzion VANĚK je rodinný penzion s kapacitou 23 pevných lůžek. Nachází se v klidném prostředí blízko lesa v sousedství zámku Velké Losiny. Je řešen jako bezbariérový a jeden z pokojů je určen pro tělesně postižené osoby. Pro příjemné posezení je Vám k dispozici velká společenská místnost s krbem, dětským koutkem a samoobslužným barem. Načepujte si sami pivo, vychutnejte si skvělé presso z automatického presovače nebo se osvěžte vychlazenými nealkoholickými nápoji. Bezdrátové internetové připojení v celé budově penzionu a jejím blízkém okolí je samozřejmostí.

Penzion kromě příjemného posezení poskytuje i mnoho služeb a možností pro sportovní vyžití a trávení volného času v přírodě. Za poplatek můžete utužit své zdraví v sauně. Hřiště na tenis, volejbal, nohejbal a další sporty je pouze pro naše hosty a zdarma. V místnosti k tomu určené si můžete zahrát stolní tenis. V recepci Vám rovněž zdarma zapůjčíme sportovní potřeby: míče a pálky na soft tenis a badminton. Tenisové rakety a míče jsou za poplatek.

Pohled od hříště
Rybník

V zahradě penzionu si můžete posedět u menšího rybníku s chovem ryb nebo si zahrát ruské kuželky. Posezení u ohniště nebo venkovního krbu můžete spojit s grilováním na našem grilu. Budete-­li mít s sebou horská kola, zdarma Vám je uschováme. Parkování vozidel u penzionu je bezplatné. K dispozici jsou dvě parkoviště, z nichž jedno je uzamykatelné.