Rezervujte ihned na telefonu: +420 603 385 851 nebo online
CZ
Toggle Navigation

Ubytování

wifi icon Wi-Fi zdarma pakovaní icon Parkování zdarma

Nabízíme Vám kvalitní ubytování ve dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích. K dispozici je 8 pokojů s celkovou kapacitou 23 pevných lůžek s možností přistýlky. Jeden z pokojů je bezbariérový.

Vybavení pokojů:

každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, předsíň, samostatné WC, balkon, TV, minikuchyňku s lednicí a rychlovarnou konvicí a telefon. Ten můžete využívat ke spojení s recepcí a volání mezi pokoji. V celé budově penzionu se zdarma můžete s vlastním notebookem připojit k internetu pomocí WiFi.

Pokoj s balkonem
Pokoj s terasou

Na pokoji je možnost si připravit snídani, k dispozici je lednice, varná konvice a základní nádobí (sklenice, hrnky, talíře a příbory). Pro ohřátí pokrmů je přístupná mikrovlnná trouba. Pokoj není uzpůsoben k přípravě vařených jídel.

Všechny pokoje mají balkon s výhledem do krajiny. Objekt penzionu je situován v krásné přírodě. Přesto, že je od hlavního vstupu do lázeňského parku (kam dojdete příjemnou pátnáctiminutovou procházkou) vzdálen jen 1450 m, naleznete u nás klid a pohodu, kterou byste v centru kvůli velké koncentraci lidí jen stěží hledali.

Vyhled z pokoje
script>